9/15 |
Adrian
@
Wellington-Napoleon |
47 - 6 Final |
9/15 |
Basehor-Linwood
@
Turner |
56 - 0 Final |
9/15 |
Bishop Ward
@
Frontenac |
26 - 42 Final |
9/14 |
Blue Valley
@
Blue Valley Northwest |
14 - 28 Final |
9/15 |
Blue Valley North
@
St. Thomas Aquinas |
0 - 41 Final |
9/14 |
Blue Valley Southwest
@
Blue Valley West |
38 - 28 Final |
9/15 |
Bonner Springs
@
Washington |
28 - 37 Final |
9/15 |
Carrollton
@
Russellville |
12 - 34 Final |
9/15 |
Chanute
@
Tonganoxie |
21 - 38 Final |
9/15 |
Chillicothe
@
Cameron |
26 - 20 Final |
9/15 |
Christ Prep Academy
@
Center |
14 - 12 Final |
9/15 |
Clinton
@
Pleasant Hill |
18 - 53 Final |
9/15 |
Crest Ridge
@
Cass-Midway |
34 - 32 Final |
9/15 |
DeSoto
@
Topeka West |
59 - 0 Final |
9/15 |
Fort Osage
@
Blue Springs |
21 - 39 Final |
9/15 |
Grain Valley
@
Platte County |
45 - 24 FINAL |
9/15 |
Harmon
@
Atchison |
7 - 77 Final |
9/15 |
Harrisonville
@
Warrensburg |
54 - 48 Final |
9/15 |
Hogan Prep Academy
@
Marceline |
16 - 45 Final |
9/15 |
Holden
@
Butler |
20 - 22 Final |
9/15 |
Kearney
@
Excelsior Springs |
47 - 13 Final |
9/15 |
Knob Noster
@
Northeast |
47 - 14 Final |
9/15 |
Lansing
@
Leavenworth |
28 - 26 Final |
9/15 |
Lathrop
@
East Buchanan |
24 - 63 Final |
9/15 |
Lawson
@
Mid Buchanan |
7 - 14 Final |
9/15 |
Lees Summit
@
Lees Summit North |
16 - 37 Final |
9/15 |
Liberty North
@
Park Hill South |
13 - 0 FFT |
9/15 |
Lincoln College Prep
@
St. Joseph Benton |
0 - 13 FFT |
9/15 |
Lone Jack
@
Cole Camp |
19 - 48 Final |
9/15 |
Louisburg
@
Baldwin |
62 - 7 Final |
9/15 |
Mill Valley
@
Shawnee Mission Northwest |
14 - 7 Final |
9/15 |
North Kansas City
@
Belton |
24 - 26 Final |
9/15 |
North Platte
@
Penney |
22 - 20 Final |
9/15 |
Odessa
@
Oak Grove |
24 - 10 Final |
9/15 |
Olathe East
@
Lawrence Free State |
7 - 17 Final |
9/15 |
Olathe South
@
Olathe Northwest |
49 - 21 Final |
9/15 |
Olathe West
@
Gardner-Edgerton |
0 - 42 Final |
9/15 |
Paola
@
Ottawa |
28 - 6 Final |
9/15 |
Park Hill
@
Liberty |
29 - 36 Final |
9/14 |
Pembroke Hill
@
St. Michael |
13 - 35 Final |
9/15 |
Raymore-Peculiar
@
Blue Springs South |
27 - 20 Final |
9/15 |
Raytown South
@
Raytown |
7 - 0 Final |
9/15 |
Richmond
@
Van Horn |
12 - 29 Final |
9/15 |
Rockhurst
@
Bentonville Ark |
24 - 21 Final |
9/15 |
Savannah
@
St. Joseph Lafayette |
50 - 0 Final |
9/15 |
Schlagle
@
Wyandotte |
28 - 19 Final |
9/15 |
Shawnee Mission East
@
Lawrence |
28 - 31 Final |
9/15 |
Shawnee Mission North
@
Olathe North |
28 - 61 Final |
9/15 |
Shawnee Mission West
@
Shawnee Mission South |
14 - 24 Final |
9/15 |
Smithville
@
Ruskin |
28 - 6 Final |
9/15 |
Southeast
@
Lexington |
20 - 58 Final |
9/15 |
Spring Hill
@
Eudora |
31 - 28 Final |
9/15 |
St. James Academy
@
Bishop Miege |
7 - 48 Final |
9/15 |
St. Marys Academy
@
KIPP Legacy |
14 - 8 Final |
9/15 |
St. Pius X
@
Maryville |
42 - 46 FINAL |
9/15 |
Staley
@
Lees Summit West |
7 - 28 Final |
9/15 |
Summit Christian Academy
@
Lafayette County |
7 - 49 Final |
9/15 |
Topeka Highland Park
@
Sumner |
26 - 13 Final |
9/15 |
Topeka Seaman
@
Shawnee Heights |
30 - 33 Final |
9/15 |
Truman
@
Oak Park |
14 - 70 Final |
9/15 |
University Academy
@
West Platte |
22 - 25 Final |
9/15 |
Washburn Rural
@
Piper |
51 - 15 Final |
9/15 |
William Chrisman
@
St. Joseph Central |
20 - 52 Final |
9/15 |
Winnetonka
@
Grandview |
13 - 0 FFT |