9/29 |
Baldwin
@
Anderson County |
39 - 33 Final |
9/29 |
Basehor-Linwood
@
Leavenworth |
44 - 14 Final |
9/29 |
Belton
@
Grain Valley |
7 - 43 Final |
9/29 |
Bishop Ward
@
Wellsville |
0 - 39 Final |
9/29 |
Blue Springs South
@
Lees Summit West |
28 - 41 Final |
9/29 |
Blue Valley
@
Bishop Miege |
21 - 28 Final |
9/29 |
Blue Valley Northwest
@
Blue Valley West |
27 - 14 Final |
9/29 |
Blue Valley Southwest
@
Blue Valley North |
55 - 21 Final |
9/29 |
Cass-Midway
@
Adrian |
0 - 48 Final |
9/29 |
Christ Prep Academy
@
KIPP Legacy |
26 - 14 Final |
9/29 |
Cole Camp
@
Crest Ridge |
16 - 50 Final |
9/29 |
East Buchanan
@
West Platte |
48 - 13 Final |
9/29 |
Eudora
@
Louisburg |
7 - 13 Final |
9/29 |
Excelsior Springs
@
Grandview |
7 - 47 Final |
9/29 |
Fort Osage
@
St. Joseph Central |
49 - 7 Final |
9/29 |
Gateway STEM
@
Lawson |
34 - 27 Final |
9/29 |
Harrisonville
@
Center |
49 - 0 Final |
9/29 |
Holden
@
Lafayette County |
14 - 39 Final |
9/29 |
Knob Noster
@
Lexington |
20 - 0 Final |
9/28 |
Lansing
@
Topeka West |
84 - 14 Final |
9/29 |
Lawrence Free State
@
Shawnee Mission South |
49 - 24 Final |
9/29 |
Lees Summit
@
Oak Park |
35 - 43 Final |
9/29 |
Liberty
@
Staley |
21 - 6 Final |
9/29 |
Liberty North
@
Blue Springs |
40 - 0 Final |
9/29 |
Maryville
@
St. Joseph Benton |
42 - 8 Final |
9/29 |
Mill Valley
@
Olathe South |
77 - 21 Final |
9/29 |
North Kansas City
@
Truman |
24 - 7 Final |
9/29 |
North Platte
@
Mid Buchanan |
30 - 26 Final |
9/29 |
Odessa
@
Warrensburg |
42 - 41 Final |
9/29 |
Olathe East
@
Olathe Northwest |
31 - 0 Final |
9/29 |
Olathe North
@
Gardner-Edgerton |
14 - 21 Final |
9/28 |
Olathe West
@
Shawnee Mission Northwest |
12 - 20 Final |
9/29 |
Ottawa
@
Spring Hill |
21 - 27 Final |
9/29 |
Paola
@
Pittsburg |
19 - 16 Final |
9/29 |
Park Hill South
@
Park Hill |
0 - 13 FFT |
9/30 |
Pembroke Hill
@
Hogan Prep Academy |
28 - 6 Final |
9/29 |
Penney
@
Lathrop |
14 - 0 Final |
9/29 |
Piper
@
Turner |
56 - 7 Final |
9/29 |
Platte County
@
Raytown |
35 - 12 Final |
9/29 |
Pleasant Hill
@
Oak Grove |
61 - 44 Final |
9/29 |
Raymore-Peculiar
@
Lees Summit North |
14 - 35 Final |
9/29 |
Richmond
@
Carrollton |
48 - 12 Final |
9/29 |
Rockhurst
@
St. Thomas Aquinas |
45 - 44 Final |
9/29 |
Ruskin
@
Kearney |
12 - 42 Final |
9/29 |
Savannah
@
Cameron |
34 - 0 Final |
9/29 |
Schlagle
@
Sumner |
8 - 17 Final |
9/29 |
Shawnee Heights
@
DeSoto |
18 - 40 Final |
9/29 |
Shawnee Mission North
@
Lawrence |
22 - 37 Final |
9/29 |
Shawnee Mission West
@
Shawnee Mission East |
0 - 25 Final |
9/29 |
Smithville
@
Raytown South |
28 - 12 Final |
9/29 |
St. James Academy
@
St. Pius X |
34 - 17 Final |
9/29 |
St. Joseph Lafayette
@
Chillicothe |
38 - 79 Final |
9/29 |
St. Marys Academy
@
Southeast |
44 - 14 Final |
9/29 |
St. Michael
@
Van Horn |
28 - 24 Final |
9/30 |
Summit Christian Academy
@
University Academy |
20 - 12 Final |
9/29 |
Tonganoxie
@
Bonner Springs |
52 - 0 Final |
9/29 |
Topeka Highland Park
@
Lincoln College Prep |
13 - 0 FFT |
9/29 |
Topeka Seaman
@
Blair Oaks |
28 - 63 Final |
9/29 |
Versailles
@
Clinton |
23 - 27 Final |
9/29 |
Washington
@
Atchison |
18 - 63 Final |
9/29 |
Wellington-Napoleon
@
Lone Jack |
56 - 18 Final |
9/29 |
William Chrisman
@
Winnetonka |
18 - 14 Final |
9/29 |
Wyandotte
@
Harmon |
40 - 14 Final |